Δευτέρα, 1 Οκτωβρίου 2012

ΤΜΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ










ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 2012-13


Η φετινή σεζόν υπόσχεται πολλά. Έχουμε στην δύναμη μας πλέον 62 παιδιά και έτσι

μπορούμε να δουλέψουμε σε άλλο επίπεδο. Κάθε εβδομάδα που περνά ο σύλλογος ενισχύετε από νέα μελή με αποτέλεσμα σύντομα να αλλάξουμε την δομή των τμημάτων.
Ακόμα έχει επιτευχτεί σημαντική συμφωνία συνεργασίας με την Ακαδημία της Βόρειας Πιερίας, με σκοπό την αριθμητική ενίσχυση όλων των τμημάτων και την συμμετοχή σε όσο το δυνατό περισσότερους αγώνες, έτσι φέτος το κάθε παιδί να αγωνίζεται αποκλειστικά στην ηλικιακή του κατηγορία.



ΠΑΙΔΙΚΟ Κ-15
1988-1999

1.        ΚΑΜΟΥΖΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2.        ΣΕΡΑΦΙΜΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
3.        ΜΠΑΛΙΟΥ
ΜΑΡΙΟΣ
4.        KUKAI
NIKOLIN
5.        ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
6.        ΝΤΟΒΑΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
7.        ΔΑΡΑΗΣ
ΡΑΦΑΗΛ




ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ Κ-13
2000-2001
8.        ΧΑΣΑΠΕΤΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9.        ΜΥΦΤΑΡΙ
ΡΟΜΠΕΡΤΟ
10.     ΚΑΝΔΥΛΑΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ
11.     ΔΟΥΝΑΒΗΣ
ΘΩΜΑΣ
12.     ΠΛΑΤΣΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
13.     ΜΕΜΤΣΑΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
14.     ΓΙΑΛΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
15.     ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16.     ΚΟΝΔΥΛΑΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
17.     ΚΟΜΨΕΛΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18.     ΑΛΛΚΙΑ
ΕΡΣΙΝΤΙΟ
19.     ΓΙΑΝΤΣΕ
ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ
20.     ΓΑΛΑΝΗΣ
ΚΩΝ/ΝΤΙΝΟΣ
21.     ΑΛΛΚΙΑ
ΕΡΓΚΙΝ






JUNIOR Κ-11
2002-2003

22.     ΛΑΝΤΖΑΣ
ΝΙΚΟΣ
23.     ΠΑΡΑΠΟΥΡΑΣ
ΘΑΝΑΣΗΣ
24.     ΧΑΙΡΕΚΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ
25.     ΜΑΡΙΝΟΒ
ΓΙΑΝΝΗΣ
26.     ΔΟΥΝΑΒΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
27.     ΜΟΥΧΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
28.     ΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
29.     ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗΣ
ΜΑΝΟΛΗΣ
30.     ΠΑΣΧΟΣ
ΝΙΚΟΣ
31.     ΔΑΡΑΗΣ
ΙΩΑΚΕΙΜ
32.     ΚΟΥΚΟΥΜΑΠΑΣ
ΒΥΡΩΝ
33.     ΜΑΣΤΟΡΟΤΑΣΙΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ








PROJUNIOR Κ-9
2004-2005

34.     ΠΟΛΥΖΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
35.     ΚΑΝΔΥΛΑΣ
ΟΜΗΡΟΣ
36.     ΤΣΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
37.     ΜΑΣΤΟΡΟΤΑΣΙΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
38.     ΑΒΡΑΑΜ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
39.     ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ












BAMBINI – ΜΙΝΙ
2006 - 2007

40.     ΤΣΙΑΜΗΣ
ΣΤΕΛΙΟΣ
41.     ΜΙΓΚΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
42.     ΧΑΡΙΤΩΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
43.     ΧΑΛΚΙΑΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
44.     ΧΑΛΚΙΑΣ
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
45.     ΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΟΜΗΡΟΣ
46.     ΚΟΝΔΥΛΑΣ
ΜΑΚΕΔΩΝ
47.     ΔΟΥΝΑΒΗΣ
ΣΩΤΗΡΗΣ
48.     ΤΣΙΑΜΗΣ
ΣΠΥΡΟΣ
49.     ΔΟΥΝΑΒΗΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ
50.     ΓΛΥΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
51.     ΓΛΥΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΚΡΟΣ
52.     ΛΑΖΡΙ
ΒΑΣΙΛΗΣ
53.     ΜΠΟΥΣΜΑΛΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
54.     ΚΟΜΨΕΛΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
55.     KUKAI
ΚΕΒΙΝ
56.     ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
57.     ΜΑΚΡΗΣ
ΘΑΝΑΣΗΣ
58.     ΓΟΥΛΑΣ
ΣΩΤΗΡΗΣ
59.     ΠΑΣΧΟΣ
ΝΙΚΟΣ
60.     ΤΣΑΜΠΟΥΡΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
61.     ΑΒΡΑΑΜ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
62.     ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ